Novogradiški kuglači pobjednici jubilarnog turnira u Beču
NOVA GRADIŠKA 11. listopada 2010. – Kuglači novogradiškog Muškog kuglačkog kluba Obrtnik pobjednici su jubilarnog turnira u Beču u konkurenciji 8 klubova. Turnir je održan prigodom proslave 25. obljetnice Kuglačkog kluba Slavonija Wien. U sjajnom ozračju, srdačnom dočeku i nezaboravnom boravku koje su priredili domaćini na čelu s agilnom braćom Brankom i Markom Jurišićem, Novogradiščani







































































