Novogradiščanke na turniru u Gradiški u BiH

Autor - 17/09/2010

NOVA GRADIŠKA 17. rujna 2010. – Novogradiške odbojkašice sutra odlaze na dvodnevni međunarodni turnir u Bosansku Gradišku, kao jednu od brojnih provjera, koje će imati trener Damir Runjaš pred novu prvoligašku natjecateljsku sezonu. Na turniru, koji će trajati u subotu i nedjelju, nastupit će prema sadašnjim saznanjima ekipe Bihaća, Dervente, domaće Kozare, te novogradiški sastav. Domaćin

Opširnije

Predstavljamo Inku Pelin

Autor - 14/09/2010

14. RUJNA 2010. – U subotu se novogradiškoj sportskoj javnosti u prijateljskoj utakmici protiv Kozare iz Bosanske Gradiške predstavila donedavna igračica prvoligaške ekipe Osijeka, Inka Pelin. Bio je to povod da za naše čitatelje portala predstavimo pojačanje naših prvoligašica, koje će se, ponovit ćemo još jednom, natjecati od idućeg mjeseca, ne u Prvoj „B“ hrvatskoj ligi,

Opširnije

ŽOK Nova Gradiška – ŽOK Kozara 3:0

Autor - 12/09/2010

NOVA GRADIŠKA 11. rujna 2010. – Danas je bilo otvorenje nove sezone za odbojkašice Nove Gradiške. U prijateljskom susretu protiv ŽOK Kozara iz Bosanske Gradiške, Novogradiščanke su u vrlo dobroj, a osobito efikasnoj igri, pobijedili solidnu ekipu Kozare sa 3:0. Za sve gledatelje bilo je zanimljivo vidjeti dvije nove prinove Novogradiščanki, Inku Pelin iz Osijeka i mladu Dariju

Opširnije

Dnevni sportski sadržaji

Autor - 11/09/2010

11. rujna 2010. – Danas će se u našoj gradskoj sportskoj dvorani, kako smo prije nekoliko dana najavili, nakon ljetne stanke i burnih događaja oko kvalifikacija za ulazak na višu razinu natjecanja, odigrati prijateljska utakmica između Ženskog odbojkaškog kluba Nova Gradiška i Odbojkaškog kluba Kozara iz Bosanske Gradiške. Bit će to otvorenje nove odbojkaške sezone

Opširnije

Odbojkašice u subotu otvaraju novu sezonu

Autor - 08/09/2010

NOVA GRADIŠKA 8. rujna 2010. – Odbojkašice ŽOK Nova Gradiška u subotu prijateljskom utakmicom protiv OK Kozara iz Bosanske Gradiške otvaraju ovogodišnju sezonu. Bit će to tradicionalni susret ove dvije ekipe, gdje će se nakon temeljnih priprema provjeriti trenutačno stanje naših novih hrvatskih prvoligašica. Utakmica će početi u 16 sati. Kako nam je rekao jutros trener

Opširnije

Odbojkašice startaju u Novoj Gradiški protiv Šibenika

Autor - 01/09/2010

NOVA GRADIŠKA 1. kolovoza 2010. – Sa velikim je olakšanjem prije samo nekoliko dana primljena vijest da je skupština Hrvatskog odbojkaškog saveza konačno riješila sporne kvalifikacijske utakmice proteklog ljeta u Poreču i formirala, među ostalim ligama, i Prvu B hrvatsku ligu odbojkašica gdje sudjeluje i naš Ženski odbojkaški klub Nova Gradiška. Već su određeni termini, izvučeni

Opširnije

Novogradiščanke – B prvoligašice !

Autor - 30/08/2010

NOVA GRADIŠKA 30. kolovoza 2010. – Vrlo ugodnu vijest jutros rano priopćio nam je trener novogradiških odbojkašica Damir Runjaš. Ukratko glasi: „Postali smo članovi Prve B hrvatske odbojkaške lige! Uz ogradu: Vijest mi je jutros javio u telefonskom razgovoru Vinko Dobrić, povjerenik za natjecanje, a pismeni dokaz slijedi za dan-dva. No, to je 99 posto

Opširnije

Odbojkašice u dilemi do subote !?

Autor - 25/08/2010

Odbojkašice ŽOK Nova Gradiška još uvijek ne znaju na čemu su. Kako je poznato, na kvalifikacijskim utakmicama za ulazak u Prvu B hrvatsku ligu u Poreču za pobjedničku ekipu Splita 1700 nastupila je igračica koja nije imala pravo igrati. Zbog toga je ekipa domaćina uložila žalbu s kojom se solidarizirala i ekipa ŽOK Nova Gradiška. Naime, Splićanka Oblak

Opširnije

Uspjeh veterana Brnčića u Mađarskoj

Autor - 23/08/2010

Veterani Stolnoteniskog kluba Strmac Hrvoje Jurinović, Dražen Jelenčići Tomislav Brnčić nastupili su na 6. međunarodnom veteranskom turniru južne Mađarske u gradu Harkany-u. U 5 starosnih kategorija natjecalo se oko 90 igrača iz Češke, Austrije, Njemačke, Slovačke, Hrvatske i Mađarske. Najbolji rezultat od naših igrača ostvario je Tomislav Brnčić u kategoriji 60-65 godina starosti, zauzevši 5 – 8. mjesto u

Opširnije

Leskovar klupski prvak

Autor - 19/08/2010

NOVA GRADIŠKA 19. kolovoza 2010. – Vinko Leskovar pobjednik je pojedinačnog klupskog šahovskog prvenstva trećeligaša ŠK Strmac iz Nove Gradiške. Svoju kvalitetu šahovski novogradiški entuzijast, Leskovar, potvrdio je i ovom prilikom osvojivši naslov prvaka nakon 13 kola sa 11 pobjeda, bez i jedne izgubljene partije, a sa samo dva remija. Najveći suparnik Leskovaru, među 14 sudionika,

Opširnije

Stolnotenisači Strmca treći

Autor - 16/08/2010

Momčad Stolnoteniskog kluba Strmac gostovala je jučer u Virovitici, gdje je nastupila na turniru koji je održan prigodom proslave Dana grada Virovitice. Novogradiščani su u konkurenciji šest momčadi iz Osijeka, Čazme, Nove Gradiške i Virovitice osvojili solidno treće mjesto, osvojivši pri tom i pehar organizatora. Za STK Strmac su igrali: Tomislav Brnčić, Dražen Jelančić, Dražen Stanić i David

Opširnije

Slavonka 11.rujna protiv Olimpije

Autor - 12/08/2010

Na plenumu klubova Treće hrvatske rukometne lige, Istok, određeni su termini igranja u novoj natjecateljskoj godini. U ženskoj konkurenciji gdje sudjeluje i novogradiška Slavonka, među 15 ekipa, prvenstvo počinje 11. rujna. Izvučeni su i parovi, pa se u 1. kolu sastaju: Petrijevci II – Vinkovci, Vukovar II – Osijek II, Beli Manastir – Orahovica, Tenja –

Opširnije

Slavonka kreće u ponedjeljak

Autor - 29/07/2010

Nakon jednomjesečne stanke rukometašice Slavonke započinju s pripremama za prvenstvena natjecanja u novoj natjecateljskoj sezoni. Prema riječima trenera Miroslava Samardžije period od pet tjedana treba iskoristiti za optimalnu pripremu igračica, kako u grupnom, a posebno za pojedine igračice i u individualnom planu treninga. Stoga, poziva sve igračice Slavonke, seniorke i mlađe kadetkinje, da dođu na prvu

Opširnije

Biciklistički klub “Strmac” – Za bolju budućnost

Autor - 26/07/2010

NOVA GRADIŠKA 26. srpnja 2010. – U subotu su članovi biciklističkog kluba „Strmac“ odvezli simboličnu rutu NG – Rešetari (Barbara) – obilaznica – NG. Biciklistički klub “Strmac” nasljeđuje zaista dugu tradiciju novogradiškog biciklizma koja datira još od 1897. godine. 113 godina i brojna natjecanja što državna (prije i poslije rata) što lokalna

Opširnije

Prijem za svjetsku prvakinju u taekwon-dou Sandu Liviu Maduna

Autor - 23/07/2010

Slavonski Brod, 22. srpnja 2010. – U Južnoj Koreji, domovini taekwon-doa, održan je svakako najveći taekwon-do događaj godine, a mnogi poznavatelji kažu i u povijesti. Naime, grad Cheongyu je bio domaćin organizacije 11. svjetskog taekwon-do festivala na kojem su nastupili i zajedno se natjecali taekwon-doaši iz WTF i ITF taekwon-doa, te također i 15. svjetskog prvenstva

Opširnije