Novogradiščanke na turniru u Gradiški u BiH
NOVA GRADIŠKA 17. rujna 2010. – Novogradiške odbojkašice sutra odlaze na dvodnevni međunarodni turnir u Bosansku Gradišku, kao jednu od brojnih provjera, koje će imati trener Damir Runjaš pred novu prvoligašku natjecateljsku sezonu. Na turniru, koji će trajati u subotu i nedjelju, nastupit će prema sadašnjim saznanjima ekipe Bihaća, Dervente, domaće Kozare, te novogradiški sastav. Domaćin







































































