GD CRVENOG KRIŽA: Završen program “ZAŽELI“ zapošljavanja žena-faza II” u općinama Davor, Vrbje i Dragalić
Autor Franjo Samardžić NOVA GRADIŠKA, 1. ožujka 2022. – Gradsko društvo Crvenog križa Nova Gradiška, kao nositelj projekta, danas je održalo završnu konferenciju program “ZAŽELI – Program zapošljavanja žena-faza II u općinama Davor, Vrbje i Dragalić”. Organizatori projekta i predstavnici Općina, a posebno žene koje su radile na projektu, nisu krili zadovoljstvo zbog uspješno realiziranog







































































