VIJEĆE ZA PREVENCIJU – VANDALIZAM, MALOLJETNIČKA DELIKVENCIJA I NASILJE MEĐU MLADIMA
NOVA GRADIŠKA, 11, veljače 2011. – U gradskoj vijećnici u Novoj Gradiški u ponedjeljak se održao sastanak članova Vijeća za prevenciju kriminaliteta u cilju razrade daljnjih aktivnosti svih mjerodavnih u lokalnoj zajednici po pitanju prevencije i suzbijanja kriminaliteta. Osim predstavnika policije na ovom sastanku su nazočili: zamjenica gradonačelnika






































































