foto reportaža: GRADSKI MUZEJ – IZLOŽBOM O IZLOŽBI ZATVORENA ATRAKTIVNA IZLOŽBA ŠEŠIRA
NOVA GRADIŠKA, 12. veljače 2011. – „Izložbom o izložbi“ zatvorena je jedan atraktivna izložba koju je pod nazivom „Moj naklon milostiva…“ u povodu Noći muzeja pripremio Gradski muzej Nova Gradiška. Svi oni koju su se odazvali pozivu da dođu na zatvaranje jedne i otvaranje druge izložbe nisu požalili. Osim što su mogli pronaći svoje fotografije, naravno






































































