Udruga gluhih i nagluhih organizirala sportska druženja i maskembal
NOVA GRADIŠKA 28. Veljače 2011. – Udruga gluhih i nagluhih Nova Gradiška u proteklu subotu organizirala je sportska natjecanja i druženja u malom nogometu i pikadu. Kako već i priliči dobroj organizaciji gostovale su brojne ekipe i izvan novogradiškog područja. Na turnire su se odazvale i brojne bosanskohercegovačke ekipe iz Banja Luke,








































































