ODRŽAN OKRUGLI STOL – „JAČANJE MREŽE PARTNERSTVA U PREVENCIJI NOVIJIH OBLIKA OVISNOSTI“
NOVA GRADIŠKA, 14. prosinac 2010. – U organizaciji Koordinacijskog tijela za suzbijanje zlouporabe droga na području Grada Nova Gradiška u ponedjeljak, 13. prosinca 2010.g. s početkom u 12.00 sati u maloj Gradskoj vijećnici održan je Okrugli stol „Jačanje mreže partnerstva u prevenciji novijih oblika ovisnosti“. Skup je uvodno pozdravio dr.








































































