PREDSJEDNICA KOLINDA GRABAR – KITAROVIĆ SUDJELOVALA U ŽETVENIM RADOVIMA
Selo može biti prostor za zapošljavanje i ekonomski razvoj, ali i prostor za zasnivanje obitelji i ostanak u Hrvatskoj – kazala je predsjednica Kolinda Grabar – Kitarović na sastanku Poljoprivredne gospodarske komore SIČE, 7. srpnja 2015. – Predsjednica Kolinda Grabar – Kitarović bila je danas sudionik žetvenih radova na OPG-u Antuna Vrakića nadomak Siča.






































































