PREDAVANJE O ZNAKOVNOM JEZIKU GLUHIH I NAGLUHIH (foto)
NOVA GRADIŠKA 10. lipnja 2011. – Udruga gluhih i nagluhih Nova Gradiška jučer poslijepodne u prostoru Gradske knjižnice Nova Gradiška organizirala je edukativno predavanje o znakovnom jeziku kojega koriste gluhonijemi i čujuće osobe koje su u kontaktu s njima. U nazočnosti zamjenice gradonačelnika dr. Ljepše Rakas-Vujčić,








































































