BISKUP ŠKVORČEVIĆ POSJETIO NAJSTARIJEG SVEĆENIKA
Požeški biskup Antun Škvorčević u pratnji generalnog vikara Josipa Devčića posjetio je 13. srpnja u Jakšiću Stjepana Benića, svećenika koji je u 101. godini nedavno proslavio 77. obljetnicu svoga ređenja.






































































