15. KRIŽNI PUT MLADIH POŽEŠKE BISKUPIJE (photo)
Pod geslom „Umnoži nam vjeru“ na relaciji Stara Gradiška – Nova Gradiška – Požega, 9. i 10. ožujka u Godini vjere održan je 15. Križni put mladih Požeške biskupije u organizaciji Pastoralnog centra i Povjerenstva za pastoral mladih. Prvoga dana križnoga puta






































































